Sepet
Anasayfa
Hakkımızda
Fiyat Teklifi / Özel Sipariş
Sipariş Takip
İletişim
Etiketler -> CD etiketi
Online Fiyat Hesaplayın
Ebat Seçiniz
lütfen kağıt cinsiniz seçiniz
Özel Adet
Kesim Seçenekleri
Tasarımcı Desteği İstiyorum
Ürün Üzerine Yazılacaklar
Toplam Tutar 16.00 (KDV HARİÇ)

Kişisel CD Etiketi Baskısı

CD etiketleri, özet etiket kağıtlarına dijital baskı yapılır. Daha sonra basımı tamamlanan etiketler cd ya da dvd üzerine basit bir şekilde yapıştırılır. Baskı yapılacak tasarımda fotoğraf gibi bir unsur varsa etiket baskıda kaliteli bir görüntü elde elidir. Reklam Diyarı ile az sayılarda bile CD etiketi siparişi verebilirsiniz.

Bu ürün sadece etiket içerir, CD veya DVD ürünü içermez!

Yasal uyarı: Sadece kişisel veya firmaya özgün içeriklerin etiketi basılmaktadır. Korsan yazılım veya içerik etiketi talep edilemez.

*Seçmiş olduğunuz özelliklere göre çalışmanız hazırlanarak tarafınıza onay maili gönderilecektir. Onay mailinden sonra baskıya alınacaktır. Onay verilmeyen işler baskıya alınmayacaktır.

**İsterseniz kendi tasarımınızı sepetten yükleyebilirsiniz isterseniz sıfırdan tasarım yaptırabilirsiniz.

Not: Özel yaptırılan tasarımın maksimum iki defa revizyonu olmaktadır. İkiden fazla revizyon ekstra tasarım bedeline tabidir. Yapılacak olan ürünün özelliğine göre tasarım yapılmaktadır. Tasarım için gerekli bilgileri ve logonuzu tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Logo tasarımınız bu çalışma bedeline dahil değildir. Logonuz yok ise fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Kargo teslim süresi: Onay mailinden sonra  2  iş günüdür.

 

 Daha fazla bilgi almak için lütfen mail atınız

BİZE ULAŞIN