Sepet
Anasayfa
Hakkımızda
Fiyat Teklifi / Özel Sipariş
Sipariş Takip
İletişim
Menü -> Dekota Menü
Online Fiyat Hesaplayın
Ebat Seçiniz
Selefon
Baskı Sonrası İşlem İster misiniz?
Ürün Üzerine Yazılacaklar
Toplam Tutar 22.36 (KDV HARİÇ)

Menü,Cafe,Bar,Restaurant Gibi Yerlerin Farkını Ve Kalitesini Gösterir.Ürünlerinin Bulunduğu Fiyat Listesidir. Cafe, bar, restaurant gibi işletmelerin müşterilerinin aradıklarını rahatlıkla bulabileceği resimler ve zengin içeriklerle donatılmış olmalıdır. İşletmelerin kurumsal kimliğine uygun tasarlanmış menüler cafe, bar, restaurant gibi yerlerin kalitesini gösteren önemli bir araçtır.

    Sade, şık gözü yormayan menü tasarımı işletmelerin müşterilerinde bıraktığı ilk intibağ hep olumlu olmuştur. Bu yüzden menü tasarımı cafe, bar, restaurant gibi işletmelerin markalaşmasında önemli bir basamaktır.

MENÜ TASARIMI ÜCRETE TABİDİR. FİYAT ALMAK İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ...

Menü Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

  • Resimlerin İyi Çekilmiş Ve Canlı Olması,
  • Dikkat Çekici Olmalı,
  • Müşterilerin İştahını Kabartacak Özellikte Olmalı

 

*Seçmiş olduğunuz özelliklere göre çalışmanız hazırlanarak tarafınıza onay maili gönderilecektir. Onay mailinden sonra baskıya alınacaktır. Onay verilmeyen işler baskıya alınmayacaktır.

**İsterseniz kendi tasarımınızı sepetten yükleyebilirsiniz isterseniz sıfırdan tasarım yaptırabilirsiniz.

Not: Özel yaptırılan tasarımın maksimum iki defa revizyonu olmaktadır. İkiden fazla revizyon ekstra tasarım bedeline tabidir. Yapılacak olan ürünün özelliğine göre tasarım yapılmaktadır. Tasarım için gerekli bilgileri ve logonuzu tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Logo tasarımınız bu çalışma bedeline dahil değildir. Logonuz yok ise fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Kargo teslim süresi: Onay mailinden sonra 3-7 iş günüdür.

 

 

 Daha fazla bilgi almak için lütfen mail atınız

BİZE ULAŞIN