Sepet
Anasayfa
Hakkımızda
Fiyat Teklifi / Özel Sipariş
Sipariş Takip
İletişim

Bilginin ve deneyimin önderliğinde geçmiş 8 yılın ardından Reklam Diyarı’nın şiarı şu olmuştur: Özgün ve eşsiz projeler tecrübeyi yeniliğin heyecanına katarak, bilgiyi hiç keşfedilmemiş olanla birleştirip büyüterek ortaya çıkarlar.
 
Reklamın ülkesi, memleketi demek olan ismimizin anlamı, tanıtım değerlerini ve niteliklerini çokça taşıyanların bulunduğu yer manasını imler. Reklam Diyarı, reklamın yurdu demektir. Buraya yolu düşen özne (kişi, kurum, proje) amatör ruhla beslenen bir profesyonellikle, zamanı geçebilen bir hızla, hiç bilinmemiş ve keşfedilmemiş eşsizlikle karşılaşır. Kendi kimliğiyle tanışır ve bu kimliği yükseğe ve daima ileriye taşımanın nasıl eyleme geçtiğine tanıklık eder. 
 
Tanıtım, öznenin (kişi, kurum, proje) kendi potansiyelini ve kabiliyetini ortaya koyan bir vizyon ve misyonu sergilediği gibi, öznenin kendisiyle yarışmasını, kendisini çoğaltmasını ve en sonunda kendisini aşmasını sağlayan gösterim biçiminin temel adı ve faaliyetidir. Reklam Diyarı’yla bu faaliyet  öznenin yalnızca kendi hikayesini değil, bizim elimizle yazılmış destanını ortaya koyar.


BİZE ULAŞIN