Sepet
Anasayfa
Hakkımızda
Fiyat Teklifi / Özel Sipariş
Sipariş Takip
İletişim
Afiş - Poster - Pankart -> Satılık / Kiralık Afişleri
Online Fiyat Hesaplayın
Baskı Sonrası İşlem İster misiniz?
Malzeme cinsi
Ebat Seçiniz
Tasarım Yönü
Şablon Numarası Seçiniz
Tasarımcı Desteği İstiyorum
Ürün Üzerine Yazılacaklar
Toplam Tutar 22.37 TL(KDV HARİÇ)

Satılık / Kiralık Emlak Afişleri

Kiralamayı ya da satmayı düşündüğünüz evinizi, işyerinizi ya da arsanızı dikkat çekici bir reklam afişi ile potansiyel alıcılara göstermek, onların dikkatini çekmek ve telefon numaranızı aramalarını sağlamak için harika bir yoldur. Ticari mülk satıyor olsanız bile, satılık – kiralık afişleri, bulunduğunuz yedeni geçen alıcıları çekmek için çok etkili ve ekonomik bir yoldur.

Kolay Online Sipariş

Dilerseniz kendi hazır tasarımlarınızı yükleyebilir, dilerseniz bizim kayıtlı hazır şablonlarımızdan birini seçerek ve kendi bilgileriniz ile kolayca özelleştirerek, reklam afişlerinizi hızlıca alabilirsiniz.

Dev Ebatlar ile Etkili Tanıtım

Satılık konut için sahip olduğunuz mülk üzerinde asılı, bir evin satışını duyuran branda afiş, dev boyutları ile dikkat çekmek için daha iyi bir yoldur. Küçük oluklu tabelalar popüler bir reklam aracıdır, ancak günümüzde rekabetçi konut piyasasında, daha fazla satıcının, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar çok, bir ev için potansiyel alıcılarını bulmak için pankartlar kullandıklarını görüyoruz. Emlak afişleri, oluklu bir duvar levhası kadar uygun maliyetlidir. Dev ebatlarda bile sipariş edilebilir ve bu sebeple camlara yapıştırılan ya da duvar levhalarından çok daha fazla etki gösterir.

 

*Seçmiş olduğunuz özelliklere göre çalışmanız hazırlanarak tarafınıza onay maili gönderilecektir. Onay mailinden sonra baskıya alınacaktır. Onay verilmeyen işler baskıya alınmayacaktır.

**İsterseniz kendi tasarımınızı sepetten yükleyebilirsiniz isterseniz sıfırdan tasarım yaptırabilirsiniz.

Not: Özel yaptırılan tasarımın maksimum iki defa revizyonu olmaktadır. İkiden fazla revizyon ekstra tasarım bedeline tabidir. Yapılacak olan ürünün özelliğine göre tasarım yapılmaktadır. Tasarım için gerekli bilgileri ve logonuzu tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Logo tasarımınız bu çalışma bedeline dahil değildir. Logonuz yok ise fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Kargo teslim süresi: Onay mailinden sonra 2   iş günüdür.

 

 


Daha fazla bilgi almak için lütfen mail atınız

BİZE ULAŞIN