Sepet
Anasayfa
Hakkımızda
Fiyat Teklifi / Özel Sipariş
Sipariş Takip
İletişim

ÜRÜN FİYATLARINI NASIL ÖĞRENİRİM?

reklamdiyari.com'da atışa sunulmuş olan tüm ürünlerin içerisinde online fiyat hesaplama modülü bulunmaktadır.

Öncelikle istediğiniz ürünü seçmelisiniz. Daha sonra ihtiyacınız olan ürün özelliklerini ve miktar bilgisini yazarak anında fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Sitede bulamadığınız farklı ebatlarda ya da yüksek adetli ihtiyaçlarınız için ürünlerin içerisinde ya da ana menüdeki Fiyat Teklifi/Özel sipariş formu ile özel sipariş oluşturabilirsiniz.

Telefon ile fiyat bilgisi paylaşılmamaktadır!

 

SİPARİŞİMİ NASIL VEREBİLİRİM?

Tasaım Yükle

Hazır tasarımınız varsa, sipariş vermeniz çok kolay. Tasarımınızı sepetten yükleyin ve ödemenizi gerçekleştirin. Hepsi bu kadar!

 

Şablon Seç

Belirli ürünlerde sunulan bu seçenek sayesinde, sistemimizde sunulan hazır şablonlardan seçerek sipariş verebilirsiniz.

 

Tasarımcı Desteği

Yukarıda yazılı 2 sipariş yöntemi de sizin için uygun değilse, "Tasarımcı Desteği" sipariş yöntemi tam size göre! Ürün özelliklerini seçin, miktar bilgisini yazın ve "Tasarımcı Desteği" butonuna tıklayın. Tasarımı bize tarif edin ve varsa logo, örnek fotoğraf vb. görselleri ekleyerek siparişinizi tamamlayın. Tasarm süreci siparişinizin tamamlanmasıyla başlar ve 24 saat içerisinde mail gönderilerek onay vermeniz için bildirim gönderilir.

 

DİJİTAL BASKI İLE EKONOMİK ÜRÜNLER ARASINDAKİ FARK NEDİR?

Acele olarak tabir edilen ürünler dijital baskı ile üretilir ve 1-2 iş günü içerisinde kargoya verilebilir. Ofset baskılı ürünler ise ürün çeşidine ve uygulanacak son işlemlere göre 5-7 ve 8-10 iş günü sürelerde gönderilebilmektedir. 

Baskı kalitesi olarak aralarında büyük bir fark olmayıp, sadece gönderim süresi ve maliyet farkı bulunmaktadır.

 

KAĞIT CİNSLERİ NELERDİR?

Kağıt cinsleri, en çok kullanılanlar  hamur kağıtlar ve kuşe kağıtları olmakta üzere ikiye ayrılır. Örneğin antetli kağıtlar I.Hamur 80 gr. kağıtlara basılmaktadır. Kuşe kağıtlar ise, 135, 170, 200, 250, 300 ve 350gr ağırlıklara sahip kağıt ve kartonlardır.

 

BASKI DOSYASINI GÖNDERİRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

PDF  dosyasının çıktısının çözünürlüğü 300 dpi (inç başına nokta) ve CMYK olması, fontların convertli (fontları dönüştürmek)  göndermeniz gerekmektedir.

 

HANGİ BASKI YÖNTEMLERİNİ KULLANIYORSUNUZ?

Hem metin, hem görüntü açısından en yüksek kalitesini sunan sublimasyon, dijital ve ofset baskı yöntemlerini kullanıyoruz. Her iş için ayrı baskı makinası kullanarak her işin olması gerektiği kalitede, siz müşterilerimize ulaşmasını sağlıyoruz.

 

 BİZE ULAŞIN